Blog

0
Thumb jezdzic taniej

Samochód jak skarbonka, czyli jak jeździć taniej?

Obecnie paliwo tanieje, ale nadal niewielu z nas może powiedzieć, że jazda samochodem jest tania. Jeśli masz „ciężką nogę” i co miesiąc pomstujesz pod dystrybutorem na stacji paliw, zapoznaj się z wybranymi przez nas sposobami na to, jak jeździć ekonomicznie.

JadeZabiore.pl | 15-02-2018
0
Thumb honeycomb3 lider

Polski Collaborative Economy HoneyComb 2.0

Jak rozwija się w Polsce Ekonomia Współpracy? Niezwykle dynamicznie! Dowodem na to może być nowa wersja polskiego Collaborative Economy HoneyComb - plastra miodu obejmującego firmy wykorzystujące potencjał współdzielenia.

JadeZabiore.pl | 10-02-2018
0
Thumb jz safety 1

Jadę, zabiorę i bezpiecznie dostarczę

Często pytacie nas, czy nadawanie przesyłek przez JadeZabiore.pl jest bezpieczne. Odpowiedź jest prosta – oczywiście, że tak! Możliwe jest to m.in. dzięki drobiazgowej weryfikacji zarówno nadawców, jak i kierowców. Jak to wygląda w praktyce?

JadeZabiore.pl | 10-02-2018
0
Thumb jak wyslac zwierze

Jak bezpiecznie wysłać zwierzę?

Zdarza się, że trzeba przewieźć zwierzę na drugi koniec Polski czy do innego kraju, a nie można zrobić tego samodzielnie. Co w takiej sytuacji? Które rozwiązanie jest najlepsze – firma kurierska, poczta czy prywatny kierowca?

JadeZabiore.pl | 05-01-2018
0
Thumb campery

5 sposobów na tanie camperowanie

Podróżowanie camperem wielu osobom kojarzy się z dużymi kosztami. Owszem, jego kupno bądź wynajęcie nie należą do najtańszych, ale dzięki stosowaniu się do kilku prostych reguł można sprawić, że wakacje będą tańsze.

JadeZabiore.pl | 03-01-2018