Dlaczego warto?

Dlaczego warto…

 

…wysyłać z jadezabiore.pl?

Dzięki jadezabiore.pl przesyłka może dotrzeć na miejsce jeszcze tego samego dnia! I wcale nie zapłacisz więcej. Przeszukaj bazę ogłoszeń, żeby znaleźć kogoś, kto właśnie jedzie w tym kierunku. Jeżeli nikogo nie znajdziesz, dodaj ogłoszenie i wtedy inni znajdą Ciebie. Korzystając z jadezabiore.pl znajdziesz kogoś, kto może zabrać nawet najdziwniejsze przesyłki i możesz być pewny, że nie zapłacisz jak za zboże; nawet jeśli wyślesz psa, fikusa, kredens czy teściową. Wszystko zależy od tego, jak dogadasz się z kierowcą, który przecież i tak jedzie w tym samym kierunku.

 

…jeździć z jadezabiore.pl? 

Nieważne, czy jeździsz samochodem, motocyklem, rowerem, latasz samolotem lub helikopterem... Obojętne, czy jeździsz zawodowo, dla przyjemności, na wczasy czy bez celu... Jeżeli tylko masz miejsce i ochotę zabrać jakąś przesyłkę, znajdź szybko tych, którzy potrzebują coś wysłać lub dodaj ogłoszenie, informując, dokąd jedziesz i co możesz zabrać. Być może znajdzie Cię ktoś potrzebujący nadać przesyłkę - Ty jeździsz, a inni płacą za Twoje paliwo.

 

…aktualizować profil na jadezabiore.pl?

Im więcej danych podasz, tym większe będzie zainteresowanie Twoimi ogłoszeniami - ludzie bardziej ufają tym, którzy nie mają nic do ukrycia. Za pełne uzupełnienie danych dostaniesz od nas 800 punktów. Podając więcej danych kontaktowych, zwiększasz szanse na to, że to właśnie z Tobą będą woleli kontaktować się inni użytkownicy.

 

…weryfikować swoje dane?

Inni użytkownicy mają pewność, że Twoje dane są sprawdzone i dzięki temu traktują Cię jak znajomego. Łatwiej powierzyć coś znajomemu niż obcej osobie. Nie jesteś traktowany jak osoba z ulicy, ale jak osoba godna zaufania i polecana przez jadezabiore.pl. Dokonując pełnej weryfikacji swoich danych możesz zyskać aż 4200 punktów. To bardzo dużo punktów, które możesz wymienić na ponad miesiąc darmowego dostępu do pełnej treści portalu jadezabiore.pl.

 

…polecać serwis jadezabiore.pl?

Zarabiaj na polecaniu. Każda osoba rejestrująca się na portalu z Twojego polecenia przyniesie Ci korzyści w postaci 1000 punktów dopisanych do Twojego konta. Jeżeli z Twojego polecenia zarejestruje się trzech użytkowników i otrzymasz stopień przynajmniej kuriera (patrz Ranking), będziesz dostawał na swoje konto dodatkowe 10% punktów od każdej transakcji wykonanej przez użytkowników, którym poleciłeś jadezabiore.pl. Na zawsze!

 

…zyskiwać nowe stopnie w naszym Rankingu?

Im wyższy stopień, tym wyższa pozycja w wynikach ogłoszeń. Wyższy stopień w Rankingu to większy szacunek innych użytkowników. Wyższy stopień to większe rabaty oraz więcej przywilejów. Każdy stopień to dodatkowa premia punktowa.

 

…wykupić abonament Premium?

Spełniasz jeden z warunków koniecznych do uzyskania w Rankingu stopnia Super Przewoźnika. Będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych ogłoszeniach na dodanej przez Ciebie trasie, w ten sposób nie przegapisz żadnego kontaktu.

Jedziesz? Dodaj ogłoszenie i zabierz paczkę. Masz przesyłkę do zabrania? Dodaj ogłoszenie - może ktoś jedzie tam, gdzie Ty chcesz wysłać.

Jz_blog_winieta_blue
Oferta Dla Firm transportowych i lotniczych
How-to-banner-p1 How-to-banner-p2 How-to-banner-p3