Jadę Zabiorę

Jadę, zabiorę!

Czy zastanawiałeś/-aś się kiedyś, dokąd jadą ci wszyscy ludzie, których mijasz na drodze czy widzisz z okna? Każdego dnia tysiące Polaków wyruszają we wszystkich możliwych kierunkach. W tym samym momencie spora grupa Polaków myśli o nadaniu przesyłki – mniejszej bądź większej – do miejsca, do którego zapewne jedzie ktoś z tej pierwszej grupy. Pomyśleliśmy więc: a gdyby tak połączyć jednych z drugimi? Tak narodził się pomysł na portal Jadezabiore.pl.

Jadezabiore.pl to odpowiedź na codzienne potrzeby każdego z nas. Zapewne Ty również nie raz zadawałeś sobie pytanie: „czy któryś z moich znajomych jedzie w ważnym dla mnie kierunku i czy mógłby zabrać ze sobą moją paczkę?”. Portal Jadezabiore.pl ma sprawić, że każdy zarejestrowany użytkownik… stanie się Twoim znajomym. Nie musisz pytać – po prostu wpisz, skąd i dokąd, następnie wybierz, kto ma zabrać przesyłkę i gotowe! Dzięki naszemu systemowi weryfikacji masz gwarancję, że po drugiej stronie jest osoba zaufana, jak Twój znajomy. 

Jeżeli natomiast nie potrzebujesz nic wysłać, ale dużo podróżujesz, sprawdź, czy ktoś nie ma potrzeby wysłania przesyłki w Twoim docelowym kierunku. Wpisz, skąd i dokąd jedziesz, wybierz, którą przesyłkę lub przesyłki możesz zabrać… i gotowe! Może się okazać, że zabierając kilka paczek czy kopert do miejsca, do którego i tak miałeś jechać, nie dość, że pokonasz całą drogę za darmo, to wystarczy również na dobry obiad :)

Jedziesz? Dodaj ogłoszenie i zabierz paczkę. Masz przesyłkę do zabrania? Dodaj ogłoszenie - może ktoś jedzie tam, gdzie Ty chcesz wysłać.

Jz_blog_winieta_blue
Oferta Dla Firm transportowych i lotniczych
How-to-banner-p1 How-to-banner-p2 How-to-banner-p3